| mariusrobert123 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest site https://baduglobal.ro ati cumparat ceva de la ei

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Salut, mie nu-mi inspira incredere aceste siteuri care fac "dropshipping" nu sunt societati inregistrate aici in Romania, nu au date clare in acest sens...
poate este de incredere (sau poate nu!), dar nu exista recenzii despre el
eu as ocoli!

| Simpatic a răspuns (pentru Simpatic):

Multumesc pentru funda acordata in timp atat de scurt! stima

| mariusrobert123 explică (pentru Simpatic):

Daca era magazin din strainatate nu puteai comanda cu plata ramburs