| Ddyyaa94 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care injura in mod exccesiv, si care la fiecare propozitie zic cate un cuvant urat? Cum pot sa-i fac sa se opreasca si sa inteleaga ca fetelor nu le face placere sa auda astfel de cuvinte?

Răspuns Câştigător
| shorty93 a răspuns:

Asa se manifesta ei la o anumita varstawinking. nu ai ce sa le faci. pentru ca au auzit cuvantul respectiv, trebuie sa il repete fiind ei asa se cred mai " cool " b-), dar nu e deloc laughing. baietii cred ca daca folosesc aceste cuvinte le impresioneaza pe fete fiind baieti mai " rai " si cu un vocabular dezvltat!

1 răspuns:
| anOnimat01 a răspuns:

Ei se simt in largul lor cand folosesc unele cuvinte pe care poate nici nu`si dau seama ca cei din jur si in special fetele nu prea ar vrea sa le auda! Dar cunosc destuii baieti care cand sunt in gasca vb intr-un mod neplacut dar cand sunt prezente si fete de fata au si putin respect!