| smileforme a întrebat:

Ce parere aveti despre cadoul pe care l-a primit prietena mea de la iubitul ei de Christmas? :X http://www.trilulilu.ro/WastedGoosy/282931cf9a85be vreau pareri sincere :D:D :*

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

E superb.
Mai sunt si baieti care le ADORA pe iubitele lor...
De apreciat un asemenea gest.

5 răspunsuri:
| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Este un cadou foarte frumos...As vrea sa primesc si eu un cadou asa de la iubitul meubig grin... Dar tie ce ti'a dat iubitul tau?!

| smileforme explică:

Am uitat sa va zic ca majoritatea pozelor sunt facute de mine big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un gest foarte frumos din partea lui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa sandra fa-ma de raslaughing...sa vezi ce-ti fac "copchila" hai...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte tare...