| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre casatorie? Voi vreti sa va casatoriti candva?

Răspuns Câştigător
| nooneishereboo a răspuns:

Niciodată.
Nu îmi plac copii și nu sunt nici familistă. Îmi place viața de lone wolf

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, pentru ca nu imi ofera stabilitate si incredere. Daca puteam sa monitorizez femeia in timp real pe telefon cand nu e langa mine puteam zice ca stau cu ea, si cand detectorul imi spunea ca e cu un barbat o curentam si ramanea incremenita. Vezi tu prea multa libertate a tampit lumea - casatoria e pentru oameni care nu isi doresc libertate in viata

| Celcestietot a răspuns:

O părere foarte bună.
Da, vreau să mă căsătoresc, sunt singur, deci disponibil, cine este interesat să dea mesaj în privat, "rog seriozitate" laughing!

| Celcestietot a răspuns:

Acum răspunde-ți și tu la întrebare happy.

| Sofer a răspuns:

Nu vad asta că ar fi necesar.

| gemeni6226 a răspuns:

Casatoria e ca loteria tu iubesti un om din toata inima si el te iubeste va casatoriti dar asta nu e o garantie ca tot ce va urma o sa iasa al naibii de frumos.Totul e pe risc si omul ori se risca ori nu se risca.Eu o data m-am riscat nimic nu a iesit cum mi-as fi dorit dar daca as incepe din nou tot m-as casatori nu as intelege sa renunt la omul pe care il iubesc chiar daca ceea ce va urma va fi plin de suferinte. Daca Dumnezeu mi-ar mai da inca o data sansa sa iubesc cu adevarat si sa fiu iubita iar m-as risca.

| StrongHeart a răspuns:

Candva e cuvantul cheie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca as vrea sa ma casatoresc, n-am cu cine!

| ioan452 a răspuns:

Da, vreau sa ma căsătoresc. Dar eu o sa ma căsătoresc când consider eu ca am găsit persoana potrivită. Eu zic ca asta contează cel mai mult pe lumea asta, sa fii fericit, sa ai o familie și apoi banii și restul.