lolita
| lolita a întrebat:

Ce parere aveti despre doamnele si domnisoarele care pozeaza pentru "fata de la pagina 5"? pentru cei care nu stiu despre ce este vorba: http://www.libertatea.ro/fata-de-la-pagina-5/laura-gherg hel-2944.html

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cred că nu îşi cunosc adevărata valoare.

| Elena1234456 a răspuns:

Se vand pe bani putini happy.

| Hombre a răspuns:

Isi cauta un "Lok" sa fim intelegatori.

| Luori a răspuns:

Lol?!
N-au ce face. ajung sa se vanda acusi.

| lays a răspuns:

Prietena mea cea mai buna e model la o agentie de renume si ei au trimis o poza de-a ei la libertatea.deci nu toate trimit de capul lor.

| camelia1812 a răspuns:

Sunt dezgustata de ele ...nu as face asa ceva pentru nimic in lume!
Mie sincer mi se par niste pitipoance care vor si ele sa devina "vedete "...vai si-amar

sunt penibile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol! Va ie ciuda fetelor incercati si voi, sau aveti parinti comunisti care va zice:Vai uite ce chestie nu se poate! No wai.Mentalitate 0.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa pozeze, sa pozeze devil