| Anadrada a întrebat:

Ce părere aveți despre eclipsa din seara asta?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Va fi o experienta de viata interesanta si rara.

Eclipsa totala de soare din 11 august 1999 a fost si mai interesanta. A fost la miezul zilei, s-a facut intuneric aproape complet si o liniste desavarsita. Nici pasarile, nici vantul nu se auzeau.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

E innorat si e eclipsa de luna, lucruri care fac ca luna sa nu poata fi vazuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merita văzută deoarece următoarea e peste mai mult de 60 ani, deci nu se stie sigur dacă o mai putem vedea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce parere ar trebui sa avem?

| Itanul a răspuns:

Ar trebui sa ne intrebi dupa. Daca o vom putea vedea. E mult prea innorat.

| Aurora99 a răspuns:

E innorat si chiar acum este in maxima penumbra, probabil, dar eu ma bucur de energiile feminine transmise, plus, imi incarc cristalil de labradorit