| CyberMusic a întrebat:

Ce parere aveti despre excesul de autoritate al presei? cel mai rapid raspuns fundabig grinbig grinbig grinbig grin

1 răspuns:
| Yugeen a răspuns:

Excesul de... ce? Autoritate? Al presei? laughing
Majoritatea habar nu au cum sa faca un articol corect, documentat si argumentat corespunzator iar tu intrebi de autoritate happy.
Daca te intereseaza excesul, atunci vezi reclamele cu "Excesul de [...] si de [...] dauneaza grav sanatatii"! tongue

Ar fi mai bine pentru tine, din punctul meu de vedere, sa dai funda raspunsului pe care il consideri mai corect, ca sa nu spun obiectiv, ci nu primului primit (graba strica treaba iar daca cineva se grabeste sa iti raspunda doar pentru a primi funda... tot tu iesi in pierdere happy ).

Te-am salutat, sa ai o seara faina! tongue