| monicaaa17 a întrebat:

Ce parere aveti despre femeile care fac topless pe plaja? Considerati asta vulgar?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, mai bine sta in sutien si chiloti

| sierra1 a răspuns:

Corpul uman NU e vulgar

cu vreme in urmă faptul de a sta la plajă in costum de baie era inacceptabil. Sau ne intoarcem in urmă cu vreo două sute de ani?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mi se pare ok, nu vulgar. E aiurea sa se chinuie cu sutienul in n pozitii, pentru un bronz uniform.

| Celcestietot a răspuns:

Depinde de ochii privitorului.

| Sofer a răspuns:

Care au ce arata. Tot respectul. Nu toate arata bine sa își arate formele pe plaja.

| PainTech a răspuns:

Nicio parere, nu e problema mea.
Fiecare face ce vrea.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu,nu consider asta vulgar.In general doar alte femei considera asta vulgar dar numai din invidie.

| Endoryus a răspuns:

Panarame prost crescute.