| Ioanantonia a întrebat:

Ce parere aveti despre gay?

Răspuns Câştigător
| DarkAndDreary a răspuns:

Dragostea e dragoste. Nu conteaza daca este vorba de un baiat si o fata, doi baieti sau doua fete.

44 răspunsuri:
| AndrrreaDeea a răspuns:

Nu inteleg de ce unii oameni nu inteleg ca femeia este facuta pentru barbat si barbatul pentru femei si acestia amandoi pot crea un intreg.Si oricum placerea dintre o femeie si un barbat este mult mai mare decat placerea dintre doua persoane de acelasi sex.Si mai este si faptul ca acestia nu pot face copii, ceea ce eu cred ca este foarte important pentru orice femeie.

| 4cidr41n a răspuns:

E perfect normal.

| maxcalin a răspuns:

Un pacat rusinos.

| Alisse a răspuns:

Sunt gay deci, BUNA.

| Alisse a răspuns (pentru Felys):

Cat de retard esti. Gay in primul rand se spune cat la barbati atat si la femeile care sunt lesbiene. Si in al doilea rand mai bine iti vezi de fundul tau.

| Alisse a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Exact!

| Alisse a răspuns (pentru Happyjump):

Dereglare e sa fi homofob byeeee!

| Aiwendil a răspuns:

Misterioasa e calea iubirii.Si nimic nu sta in calea ei.
Oamenii au probleme cu gay si lesbiencele, Dumnezeu nu are.Nu am vazut sa vina un fulger din cer si traznesca pe unul gay.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Alisse):

Dă-mi şi mie contul tău de facebook, în privat dacă vrei. Chiar vreau să te întreb ceva dacă spui că eşti gay.

| Denly a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Asa-i, e usor. As putea spune ca exista o diferenta intre a-ti da cu parerea despre cineva si a judeca pe cineva.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Sociopat):

Interesant cum niste imbecili au votat acest raspuns eronat si nefolositor. Deci nu doar aparent ci realmente omenirea este mai rea decat vrem noi sa credem.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru AndrrreaDeea):

Da tu de unde stii unde-i placerea mai mare? Te-ai culcat cu o fata si-ai evaluat la prima mana?

In al doilea rand nu toate femeile vor copii cum nici toti barbatii. Un cuplu de barbati are toate sansele sa nu dea doi bani pe povestea asta si daca vor pot avea copii bine mersi, infiati, facuti cu o femeie, nu vad problema. Observ ca nu prea se aprinde nimeni ce-ar fi daca un copil ar creste cu doua mame dar ne burzuluim la ceilalti. Dubla asta masura e cam de porc.

| Ioanantonia explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da..si sunt si din Bucuresti, te surprinde nu?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Ioanantonia):

Da, nu vrei un masaj?