| Floreenofficial a întrebat:

Ce parere aveti despre : http://stirileprotv.ro/......video.html
Nuj chiar sunt aproape fan al show-ului a shot at love si nu stiu, nu mi se pare chiar asa de nesuferita. :| :-?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica fara sare si piper, plina de cuvinte cenzurate, artista care isi da jos sutienul/topul in fata spectatorilor (intotdeauna e bine sa te dezbraci cand se arunca in tine cu sticle si alte obiecte periculoase)...
Daca acele poze nu au fost trucate pentru a i se face reclama (fiindca in clip nu a parut agresata intr-atat ca altfel ar fi fugit de pe scena), atunci ce pot sa zic decat ca a fost un show de prost gust, iar spectatorii au avut un comportament jalnic.