| YoAnNa a întrebat:

Ce parere aveti despre jocul lady popular de pe site-ul www.ladypopular.ro? Este cu bani sau virusi ceva?

7 răspunsuri:
| MissJupiter a răspuns:

Este o porcarie de joc pentru ca nu ai voie sa ai mai multe acconturi. Mi-au banat contul pentru ca am lasat-o pe sora mea sa se logheze de pe compul meu pentru ca ea a varsat apa pe laptopul ei pe care nu am lasat-o sa-l deschida atunci imediat sa nu se arda. Ne-am logat amandoua de pe compul meu timp de o saptamana pentru ca lapropului i-a murit bateria si mi-ai luat contul pentru ca am mai multe acconturi.

| Sallatiny a răspuns:

Nu este pe bani, dar iti baga destul de multi virusi in calculator. Fundita?batting eyelashes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu baga nici un virus in calculator, am un antivirus destul de bun. Este un joc dragut dar te cam chinui la domnisoara aia. Incearca :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi bag picioru in el de joc ca nici un user pe care l-am pus nu merge drac sa il duc de joc handicapat daca sti spune-mi si mie un user

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga useru asta Lady Popular Chery

| Bianka1811 a răspuns:

E super :X il ador :X nu creaza dependenta merita jucat :X:*

| larysa_1585 a răspuns:

Cine stie pe proprie experienta ca nu intra nicaieri decat pe lady popular si a luat virusi sa spune. daca intrati pe alte sit-uri si luati virusi de acolo si dupa aia spuneti ca e de la lady popular, cine va crede? eu vreau sa stiu cu adevarat daca are sau nu virusi...