| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre Lenovo?

4 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Eu cred ca este o marca destul de buna, cu toate ca multi oameni mi-au spus ca nu e o marca buna.

| Florentina9210 a răspuns:

E o marca destul de buna. Am casti de la ei si se aud super ok.

| CristiROGaminG a răspuns:

Este o firma destul de buna, eu am avut un telefon la Lenovo si a fost bunicel, exista insa cateva nemultumiri, eu iti recomand Samsung.

| Stoiciu_Andrei_1984 a răspuns:

Este o marca foarte buna! Un coleg are un Vibe S1 si merge impecabil, face poze bune etc. Deci la telefoane iti recomand!