| AllexAndre a întrebat:

Ce parere aveti despre MemoPlus? Credeti ca ajuta pentru a memora mai usor?

Răspuns Câştigător
| badboy18 a răspuns:

ITi spun eu ceva foarte bun l-am incercat....BILOMAG forte e cel mai bun eu am luat si memo plus si ginseng si toate prostiile insa cel mai bun e bilomag

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unii zic ca nu > altii spun da (incearca si vezi ce rezultat da).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU..iti spun din propria mea experienta..am luat cu 1 saptamana inainte de examen si nu are efecte prea mari. Iti recomand Larvalbina de la Hofigal sau lecitina naturala.(:

| VasilicaDarkKnight a răspuns:

Eu le mancam ca pe bomboane

| Hachi a răspuns:

Incepi sa ai alzheimer? laughing