| Narfundo a întrebat:

Ce parere aveti despre noua zodie?! Ophiuchus. Din cate am citit eu sunt acum balanta.Eram scorpion. Spuneti-mi! ce mai stiti nou?

3 răspunsuri:
| Biiiiiia a răspuns:

Am citit pe un site ca, odata cu popularizarea lui Ophiuchus, nimic nu se schimba. Chiar daca vom avea 13 zodii, in niciun caz nu se va da peste cap zodiacul, gemenii vor ramane gemenii, leii - lei etc.Nu stiu ce sa credthinking
Bye:*

| Yuukyy a răspuns:

Nimic nu se schimba!
ai increderewinking
tot scorbion estihappy

| Mehh a răspuns:

Nu stiam ca deja e asa.Am auzit si eu de asta, o sa ase schimbe, citisem undeva. E cam ciudat.Eu ma stiam fecioara...acum nu stiu ce sa cred...