| mmeee79 a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata care se baga mereu in seama, care in loc sa stea cu colegele ei pe o banca, ea sta cu baietii si inca cat mai multi.In ochii tuturor sa para o fata buna si frumoasa, dar ea se tine foarte bogata si frumoasa, ai zice ca e venita din America. Ea se da pe langa baietii din clasa si asta o pune intr-o pozitie buna, pentru ca toti sunt dupa ea. E frumusica sa zicem, par lung, intre cret si drept, haine fainute. Se da mereu la baieti, parca e un ingeras tot timpul zambeste, parca e plina de farmec...cand de fapt nu este.
Ce crezi despre genul asta de fete?

Răspuns Câştigător
| Ballet a răspuns:

Nu merita atentia ta :]. Las-o sa se dea mare, ca pana la urma cei destepti cedeaza in fata prostilor. happy. Nu trebuie sa te iei de ea, pur si simplu arata-i ca esti mai buna ca ea ignorand-o. Stai cu prietenele tale, lasa astfel de oameni in grija Domnului happy