| AnneMarri a întrebat:

ce parere aveti despre par saten (inchis) si ochii verzi (inchisi)?
dar despre ochii verzi (toate nuantele) ce parere aveti? [adica ochii verzi singuri, fara o culoare de par, numai culoarea ochiilor si despre persoanele cu ochi verzibig grin]

Răspuns Câştigător
| Chris a răspuns:

Depinde de nuanta. Sunt unii ochi verzi foarte interesanti, iar altii care nu ies in evidenta cu nimic. De regula, parul saten merge foarte bine cu ochii verzi.

3 răspunsuri:
| AnneMarri explică:

@deea, eu sunt satena cu ochi verzi [iii ador, desi recunosc, pina acum cateva zile si eu ii cam uramwhistling] si ma ador asa love struck nu stiu dc tu nu esti multumita cu tine sad daca esti asa, n-o sa ai succes in viata daca nu te accepti u, cum sa te accepte altii?

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Buna!
Eu am ochii albastii si parul blond!love struck
Eu cred ca imi sta bine.Nu stiu parerea altora
Pa.pa!

| Insomnii a răspuns:

Eu am ochii verzi din pacate(verde inchis) si nu prea imi plac.
depinde acum eu sunt o fire mai "nebuna" adica de la mine te poti astepta la absolut orice, sunt imprevizibila.big grin parul saten inchis e frum dar mie imi place parul cret din pacate eu nu-l amcrying eu sun un saten deschis cu suvite blonde(suvitele sunt naturale nu vopsite sau altceva, asa m-a facut mama)