| Im.GIulee a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care fac misto de intrebarile ciudate si stupide, misto-uri care nu pot aduce jigniri?

Mie mi se par amuzanti si mereu dau la raspunsuri amuzant

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Astia-s oamenii dracuwaiting
Ar glumi si daca ar fi la o inmormantarethinking
Pentru ca sunt programati genetic sa nu fie seriosiwhistling

| Hmmmm a răspuns:

Cu cat o intrebare e mai ciudata si mai stupida cu atat mai ciudat si amuzant va fi raspunsul crede-ma!laughingpana la urma daca e sa o luam logic la o intrebare stupida nu ai cum sa dai un raspuns inteligent decat unu la misto laughing

| Mina a răspuns:

Daca nu duc la jigniri, sunt ok si de ce nu, binevenite. Putin haz de necaz nu strica.winking

| c0rn3l1uss a răspuns:

Fă o excepţie şi dă-mi mie inteligent şi fundiţă.winking

| marymaryanne a răspuns:

Ce parere am? ca nu au ce face acasa si se gandesc si ei sa intre sasi mai bata joc de oameni.doar ca nu prea e bine sai iei in seama. e bine sai ignori.chiar sa stii ca sunt amuzanti ca se baga ca musca in laptelaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa dea dracu' daca-i inteleg! Astia chiar nu pot fi si ei seriosi, macar o data in viata? laughing