| miky_8302 a întrebat:

Ce parere aveti despre prezicerile anului 2012?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Un nou inceput.
Pa, pa.

15 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Adevar sau provocare? laughing

daniela
| daniela a răspuns:

Numai Dumnezeu stie ce se va intampla si ce e scris in frunte iti e pus.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Preziceri mai au fost. Vor mai fi si fac parte din sfera magicului, a miturilor ce ne inconjoara viata.

| Pho3nix a răspuns:

Sincer eu nu cred tot ce se spune

| inna a răspuns:

Orice inceput are in vedere sfarsitul... dar si orice sfarsit are in vedere un nou inceput...Life goes on until then.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Cred ca va fi o apocalipsa si o sa fie sfarsitul lumii laughing glumesc

| CrucifiedCountess a răspuns:

Ce zice, ce zice? eu nu stiu nimic! dee ceee? crying((((

| catthshshshs a răspuns:

Nu cred ca este adevarat ce se zice despre apocalipsa...cred ca sunt doar niste vorbe nefondatewinking

| greg a răspuns:

Prostii

| claudya a răspuns:

Mai sunt nitele zile pana atunci...

| scootsie a răspuns:

Nimeni nu stie viitorul, decat Dzeu, asa ca...nu spun nimic, ca sa nu gresesc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vom trai si vom vedea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa traim si o sa vedem.Este posibil sa se intample doar o schimbare majora la planeta si in viata noastra, atata tot.Eu totusi cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ramane de vazut.

| pompieruu a răspuns:

Daca e sa iti vina ceasul si maine mori. Despre previziunile anului 2012 eu zic ca nu e nimic adevarat. Deja s-au facut niste statistici in legatura cu clima si generatia noastra, macar, cre ca scapa nevatamata.