| ☺ Must be really☺ a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung corby?

Răspuns Câştigător
| Kidd a răspuns:

E destul de tare. Cel pe alb e SUPERB! Are multe chestii, din cate stiu, atunci cand il cumperi nu are card de memorie sau USB. Au 2 fete din clasa si nu au aceste lucruri. IIn rest e destul de dragut.
funda?happy

3 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Eu am Samsung Corby, cu tot cu card si USB, merge foarte bine, inca e cu tipla pe ecran, ca eu am prostul obicei de a-l zgaria, dar sunt foarte multumita de el.

| BingBang :D a răspuns:

E un telefon despul de bun, care are multe aplicatii cu ar fi internetul, poate avea cartela de memorie pana la 8gb si multe altele. Si eu am acest telefon si pot spune ca sunt foarte multumita de el. big grin Fundita?

| andy_3286 a răspuns:

Este bun si misto, telefoanele samsung in general sunt bune