| xCaTgIrLx a întrebat:

Ce parere aveti despre Selena Gomez, Demi lovato si Miley Cyrus?

8 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Trei proaste.

| BiaSiAtat a răspuns:

Nu imi plac ...Sunt cam sarite de pe fix laughing

| Xlove64 a răspuns:

Da.fetele Disney
Selena joaca destul de bine
Da cand vine vb de cantat.mai bine sa se lase
Demi si ea imi plc cum joaca si cum canta.pic
Iar Miley nu mai imi plc.s`a prostit de tot [oricum nici inainte nu`mi placea ]

| cryna a răspuns:

Sunt dragute si talentate toate happy mie imi place de demi lovato

| LadyLilith a răspuns:

Astea-s numai show pussies. La talent 0 toate cele 3.

| AnaAmalia31 a răspuns:

Selena Gomez - draguta
Demi Lovato - Are momente de nebunie
Miley Cyrus - Drogata

| Laura1995 a răspuns:

Selena si Demi sunt foarte dragute, dar mie de Miley nu-mi mai place lately.Inainte o consideram draguta dar s-a schimbat foarte mult in ultimul timpsad

| loryna a răspuns:

Sincer stiu ca Demi a avut nu stiu ce probleme dar le-a rezolvat ceea ce e de bine Miley e o mare dezamagire pentru toate fetitele care se uitau la Hannah Montana si chiar o admirau iar de Selena nu pot sa zic nimic de rau pentru ca nu stiu.Ce nu imi place este ca a fost sau e cu Justin Biber.