| FroddoLikesBlood a întrebat:

Ce parere aveti despre serialele Teen Wolf si The Vampire Diares?

Răspuns Câştigător
| macydacy a răspuns:

Toata lumea se da in vant dupa ele...si sunt destul de ok dar ce sa zic parca in zilele noastre orice vezi la tv este numa vampiri si varcolaci,totusi daca iti plac iti sugerez sa citesti trilogia lui kelley armstrong, fortele raului absolut, este despre o necromanta(pers.care vede stafii)inchisa la un sanatoriu cu alti copii care sunt magicieni,vrajitoare,varcolaci,semidemoni,si multe altele,este o capodopera dupa parerea mea,si are de toate actiune,horror,suspans, dragoste, succeswinking:****