| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre socializarea virtuala e un lucru bun sa comunici cu o persoana de sex opus despre iubire? ce parere aveti despre persoanele obsedate de chat care stau sa agate fete viirtual? unde e limita in care trebuie sa ne oprim?

Răspuns Câştigător
| SageKid a răspuns:

O parere proasta.Deja multora le este,, rusine'' sa mai abordeze o fata direct, si baga varianta cu messu etc.Socializarea virtuala o sa duca in final, cred eu, la lipsa socializarii fata in fata, o sa fie prea ocupati sa-si traiasca viata online.

1 răspuns:
| raducuu a răspuns:

Comunicarea virtuala este mult mai simpla de aceea cred ca multi o prefera