| pytycot a întrebat:

Ce parere aveti despre universitatea danubius si dunarea de jos din galati? sunt nedumerita, am auzit pareri pro si contra despre fiecare in parte.si as vrea sa stiu si parerea voastra.

1 răspuns:
| Hypathia a răspuns:

Eu sunt la Dunarea de Jos si este ok, am profesori intelegatori, ne ajuta, ne dau sfaturi. Depinde acum si la ce facultate din cadrul universitatii vrei sa dai, pentru ca profesorii difera de la o facultate la alta chiar in cadrul aceleiasi universitati. Eu sunt la Istorie, dar am auzit ca profesorii de la Facultatea de Studii Economice sunt cam teroristi si vor si spaga. Spre deosebire de Danubius, la Dunarea de Jos ai sansa sa intri la buget. Bafta!