| Crissi_1538 a întrebat:

Ce parere va-ti facut espre mine? Adica sunt nebuna etc. chestii?

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

1.Esti o mica semi-analfabeta.Atat.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate o părere virtuală și atât!
Pa, pa.

April
| April a răspuns:

Nu credem ca esti nebuna dar cateva "chestii" tot stim:ca nu cunosti bine limba romana, ca ti-ai facut, la zece ani, suvite cu vopseaua Brilliance si ca te intereseaza Palatul Parlamentului; ce-i drept, un amestec cam pestrit de preocupari si preferine; dar poate ca acesta este aspectul interesant si usor incert al personalitaii tale. Urmeaza sa aflam si alte lucruri, pe masura ce intrebarile si raspunsurile tale ne vor dezvalui mai multe despre tine.Succes pe site si fii mai atenta la felul in care te exprimi; sper ca nu esti suparacioasa si nu-mi vei lua in nume de rau daca-ti spun ca este corect sa scrii"v-ati", niciodata "v-ati". Numai bine.

| cristianorudi7 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuu stiuuuuuuuuuuuuuuuu

| Prajitură a răspuns:

Sincer, nici o parere.

| Georgiana2905 a răspuns:

Fi atenta aici : nu mai posta intrebari fara cap in care te jignesti singura. Cum adica "sunt nebuna"? Sper ca fara sa vrei ai postat aceasta intrebare in care le dai sanda multora sa iti tranteasca cateva in fata. Grija mare.

| crazycolor a răspuns:

Daca ai pus intrebarea asta, da, esti nebuna!

| Crissi_1538 explică:

1.ie provocare de la larysa george 2. ia si-a pus pe blog ce i-am zis eu la provocare 3. ea a zis ca daca ea a facut ce i-am zis eu si eu trebuie sa fac acelasi lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai pe bune, oare ce a devenit TPU, site de socializare sau ajutare reciproca? De ce puneti intrebari care nu isi au rostul, uite tu de exemplu, punand intrebarea aceasta nu ai ajutat pe nimeni si nici pe tine, deoarece multi utilizatori care vad intrebarea o sa isi faca o parerea proasta, dar in fin...cat despre parerea mea, sincer nici nu stiam de tine ca utilizator deci, nicio parerea, bine dupa ca ai postat aceasta intrebare...nu este o parerea prea buna!

Bafta si ai grija ce mai postezi!

Pa, pa.