| Ozanaf a întrebat:

Ce parereaveti despre emo?

Răspuns Câştigător
| deea89 a răspuns:

Nu am nimic cu ei.Fiecare se exprima cum doresc, ii place ceea ce ii place nu am ce sa zic.De asta oamenii sunt diferiti unii de altii, ca fiecare are propriile idei, caracteristici, propriul stil de viata, etc.

1 răspuns:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

"Emo" este o modă adolescentină, demodată, făcută pentru adolescenţii teribilişti care doresc să atragă atenţia prin vestimentaţie şi alte gesturi pe care ei le consideră cutezătoare.
Cei care sunt mai puţin sociabili, mai emotivi, cu un temperament melancolic,se refulează în moda asta. Dar mi se pare depăşit să le arăţi tuturor felul tău de a fi prin vestimentaţie, make-up şi alte fapte extreme. Există destule persoane introvertite, chiar sociopate, dar nu exagerează, ţinând cu tot dinadinsul să iasă în evidenţă.
Baftă!