| AvalohAlyn a întrebat:

Ce pasiuni aveți sau ce domenii de interes va atrag cel mai mult?
Pe mine medicina,astrologie,fotbal, politica și religie dar toate in procente diferite de la unul la altul.
Voi?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pe langa masini (care-s oarecum parte din profesie), ma mai intereseaza muzica. Desi n-am facut decat sa mixez, si m-am lasat si de aia.

| SilentRain a răspuns:

Îmi place sa ma plimb și mai nou sa fac de mâncare, spre ca pe viitor sa ma apuc de înot

| Nirvanaaa a răspuns:

Muzica, literatura, voleiul și medicina (dar pe care nu o pun la hobby-uri ca o fac la facultate- e mai mult ocupație).