| Iuly006 a întrebat:

Ce pot sa aplic pe par dupa ce il indrept astfel incat sa nu se arda?

1 răspuns:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Incearca samponul Syoss Repair, e foarte ok si isi face si treaba.
Plus ca ar trebui s cam lasi placa deoparte un timp, pana ce parul isi revine, si sa folosesti si ceva natural, cum ar fi uleiul de masline cu galbenus de ou si cu o fiola de vitamina A ca sa ii dai si ceva sanatos, faci ca o crema din toate astea si le lasi pe par, doar pe firul de par, nu si la radacina, cam o ora, doua maxim, apoi te speli, si incearca s te speli doar o data la 3-4 zile, altfel o sa se subtieze tot mai mult parul si tot o sa iti cada.
Bafta.