| Monique_3125 a întrebat:

Ce pot scrie intr-un speech pentru engleza, ce am facut in vacanta, pe cand eu am stat doar acasa...happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa impresionezi profesorii, zi-le ca ai citithee hee
Te-ai simtit bine, te-ai relaxat, te-ai odihnit, ti-ai recapatat fortele, ti-ai facut planuri pentru noul an scolar, sa ai note si medii mai mari...(ca sa cresti in ochii profesorilor-majoritatea chiar cred chestiile astea laughing )

Eventual si fost si pe la mare ori munte, unde te-ai bronzat, ai pescuit si ai mancat mancare buna

Poti inventa si ceva funny, daca ai imaginatie, cum zicea si Bro

10 răspunsuri:
| Monique_3125 explică:

Mda...multumesc pentru raspunsurihappy

| lololololol a răspuns:

Zici tot ce tiai fi dorit TU sa faci happy

| zemantex a răspuns:

Inventeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pui imaginatia la lucru. Nu e greu sa scrii o povestioara haioasa care sa-i cucereasca pe toti. Sint convins ca o sa iei nota mai mare decit cei care vor scrie banalitatile pe care le-au facut in vacanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo, mai simplu este sa le spui ca ai facut sex. Daca le povestesti amanunte, sigur captivezi audienta rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, povesteste-le despre TPU.ro
scrie de asemenea de ce ai stat acasa si nu ai avut nici un alt proiect
poate ti-ai creat un blog, ai scris un roman, o ciorna de roman
ai fost la plaja cel putin o data, ai cunoscut o persoana speciala
etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inventeaza o frumoasa vacanta petrecuta, la mare, la munte, sau in nordul moldovei la manastiri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am ruppt caietele un pic ...........deci am citit vreo 5 cartirolling on the floor

| a2 a răspuns:

Pai spui ce ai facut acasa... ai ascultat muzica, ai dansat, ai mers in club, ai gatit laughing tu sti ce ai facutwinkinglaughing

| dydutszu a răspuns:

Monish...laughing)...Eu zic ca cel mai bine e sa spui adevarul. Dar daca nu vrei atunci... zi ca ai facut drumetii prin Bucuresti...pe la Constanta...pe la Bran...etc.,etc.hay ca eu te las sa faci ce crezi ca e mai binebig grin:*