| lovedolche a întrebat:

Ce povesti de groaza stiti? primul care da cea mai infricosatoare poveste castiga funda!

Răspuns Câştigător
| Stefyyzxx a răspuns:

U mult timp in urma, pe o straduta pustie din Anglia, un copil alerga diseperat. Se pierduse.
Era foarte ingrijorat de aspectul locului. copaci in stanga si in dreapta. Nu trecea nici o masina
si, cu fiecare pas, i se parea ca aude sunete ciudate.
Un om batran care cauta un loc unde sa doarma l-a privit pe copil in ochi cand a trecut pe langa el. Copilul a mai facut cativa pasi
si a intors capul indarat ca sa vada unde se ducea acel om. Dar nu mia era acolo. S-a oprit.
L-a strigat ca sa se asigure pentru am uitat sa va spun ca era intuneric si o ceata se lasa in urma baietelului.
Dar numeni n-a raspuns. Ii era foarte frica.,, Nimeni nu se poate evapora, asa, dintr-o data" se gandea el. Cand s-a intors
a vazut un barbat spanzurat de un copac.
-Doamne fereste! Asta nu era aici acum cateva minute!
Cand s-a apropriat de acel cadavru, omul a tresarit si a cazut din streang.
Copilul s-a aruncat pe sapate si vroia sa se ridice ca sa fuga dar ceva parca il tinea prins acolo, in capcana mortii.
Omul,, mort" s-a ridicat si s-a napustit asupra copilului.
Nimeni nu stie ce s-a intamplat acolo dar ceva e sigur: copilul a fost gasit decapitat, despicat si plin de sange stand acolo ca o frunza, in ijlocul drumului.
Ce tablou ingrozitor! Ce scena! Cum poate un om sa faca asa ceva! Tot ce s-a intamplat nu poate fi exprimat in cuvinte.
Dupa 6 ani de la incident acel om a mai fost vazut de un grupa de cercetasi care venisera la iarba verde.
Si-au aranjat corturile si tot ce mai aveau acolo, intr-o parte a padurii.
Noaptea, dupa stingere, unul dintre cercetasi a iesit sa se plimbe. Banuiesc ca va intrebati de ce sa faca asa ceve?
Cercetasi erau niste elevni de clasa a 8-a. El trebuia sa se intalneasca cu o fata.
Cand a ajuns la locul cu pricina l-a vazut pe acel barbat care se tot holba la el. nu l-a bagat in seama crezand ca o sa plece.

3 răspunsuri:
| ItachiUchiha a răspuns:

Cu mult timp in urma, pe o straduta pustie din Anglia, un copil alerga diseperat. Se pierduse.
Era foarte ingrijorat de aspectul locului. copaci in stanga si in dreapta. Nu trecea nici o masina
si, cu fiecare pas, i se parea ca aude sunete ciudate.
Un om batran care cauta un loc unde sa doarma l-a privit pe copil in ochi cand a trecut pe langa el. Copilul a mai facut cativa pasi
si a intors capul indarat ca sa vada unde se ducea acel om. Dar nu mia era acolo. S-a oprit.
L-a strigat ca sa se asigure pentru am uitat sa va spun ca era intuneric si o ceata se lasa in urma baietelului.
Dar numeni n-a raspuns. Ii era foarte frica.,, Nimeni nu se poate evapora, asa, dintr-o data" se gandea el. Cand s-a intors
a vazut un barbat spanzurat de un copac.
-Doamne fereste! Asta nu era aici acum cateva minute!
Cand s-a apropriat de acel cadavru, omul a tresarit si a cazut din streang.
Copilul s-a aruncat pe sapate si vroia sa se ridice ca sa fuga dar ceva parca il tinea prins acolo, in capcana mortii.
Omul,, mort" s-a ridicat si s-a napustit asupra copilului.
Nimeni nu stie ce s-a intamplat acolo dar ceva e sigur: copilul a fost gasit decapitat, despicat si plin de sange stand acolo ca o frunza, in mijlocul drumului.

A si uitate pe spectrul realitati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.spectrulrealitatii.ro/

| Taylorrrrr a răspuns:

I AM OMEGA! Grija la ala, eu nu am mai dormit 5 nopti laughing Funda?