| maya00sel8cookie a întrebat:

Ce profesie ati vrea? care este animalul vostru preferat? dar cantaretul/cantareata?

Răspuns Câştigător
| Foxxi a răspuns:

Profesie: Manager
Animalul preferat: Câinele şi tigrul
Cântăreţul: Antonia şi Chriss Brown

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

De profesie, domeniu tehnologic, am o afinitate deosebită pentru căini de rasă mare, iar mizical, Holograf.

| DakotaRoyse a răspuns:

Psiholog clinician, software developer, scriitor, designer, habar nu am... Poate chiar şi profesor big grin Îmi plac urşii, iepurii, hamsterii, mangustele şi pinguinii. Nu pot să mă hotărăsc între ăştia sad Uhm... mulţi thinking Dar să cânte aşa, solo, cred că Lana Del Rey, maybe big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profesie: Scriitor.
Animalul preferat: Liliacul.
Cantaretul: Eminem.
Cantareata: Amy Lee (Evanescence).

| EvaneSScence a răspuns:

Profesie: psiholog
animalul: catelul ( al meu )
cantaretul: Bon Jovi
cantareata: Amy Lee ( normal happy

Răspuns utilizator avertizat
| JIJ a răspuns:

Profesie: Inginer
Animal: efefantul
Cantaret: israel kamakawiwo'ole
Cantareata: Adele

| mady04 a răspuns:

Medic cardiolog, pisica tigrul felinele in general si rihannahappy