| Δи∂яɛɛα Ƨcʋмρικ a întrebat:

Ce programe de facut videoclipuri stiti?

3 răspunsuri:
| BackAgainToTPU a răspuns:

Sony Vegas Pro 9.
Editeaza in HD si primeste o gama larga de extensii de fisiere.
Prietena mea il foloseste, contul ei de youtube este Fatha281009
Uita-te, poate iti vor placea!

| Mihaiii a răspuns:

Un videoclip ar putea conține și poze și video...

Cel mai simplu program este Movie Maker. Înveți foarte repede. Poți face videoclipuri cu poze sau cu video la fel de ușor.

Alt program folosit mai este Proshow Gold, dar acesta este mai greu de folosit, și este mai greu sa faci cu video.

| ClauditsSa a răspuns:

Movie maker este cel mai simplu si mai frumos program.winking