| MAIA18 a întrebat:

Ce pun frizerii pe par pentru tratament la par?

3 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

De cele mai multe ori balsam pentru par ce se gaseste si in comert.Eu dupa fiecare spalare de ani foarte buni de zile folosesc balsam de par ce o face mai matasoasa si nu se incurca asa de repede firele de par.

| Continchiscontsters a răspuns:

Au ei meșteșugarile lor nu le dezvăluie sunt uni care îți spun da din câte am auzit eu ca cică este uranium FosForiFicat cine știe acum na oamenii nu vor sa spună secretoși

| Continchiscontsters a răspuns:

Ăștia de la Paris loren sau l-o real ceva de genu au postat recent pe BrekingNews ca cică mai nou se folosește plutonium pentru gene Maskara dublă sclipire și o vede ultra rezistenta la soare cine știe ce inveți mai scoate vezi peste 2 zile cum iese rimel anti furt cu cip