| anonim_4396 a întrebat:

Ce puteti spune despre animalul vostru preferat?big grin

Răspuns Câştigător
| alexutza003 a răspuns:

Unul din animalele mele preferate este pisica mea tomita care e cam dus cu pluta l-am gasit de mic pe dtrada si aveam si o catelusa care la adoptat si oriunde se ducea prin casa il lua si pe tomita in bot acum tomita musca de zici ca e caine toata lumea se mira cand il vede

2 răspunsuri:
| Biiiiiia a răspuns:

E perfectlove struck! Bubulove struckBishonu' meulove struck.

| awkward a răspuns:

Am un catel Maxi, e Bishon :X. E jucaus si se bate mereu cu labradoru' meu Luckyhee hee. Pe amandoi i-am gasit pe strada, mi s-a facut mila de ei, i-am adus acasa si le-am oferit un adapost. S-au facut mari si frumosi, dar bishonul e micut, asa sunt ei :X