| MihaLoveYou a întrebat:

Ce rost are sa te abonezi (subscribe) pe youtube? (Mai clara intrebarea: E ca si la o revista sau cum?)

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cam aşa ceva. Îţi trimite periodic ce îmbunătăţiri au mai făcut la site, ce videoclipuri mai sunt şi poate utilizatori.

| cosima11 a răspuns:

Pai, de fiecare data cand utilizatorul la care te`ai abonat pune ceva nou, da un comment sau stiu eu mai ce, tie iti apare. ca o upload`at sau ca o lasat comentariu big grin

| Butsilee a răspuns:

Eu stiam de cont pe sitethinking Am cont si meritadevil

| lulutzu a răspuns:

Si de exemplu daca m-am abonat la cineva pe youtube si imi trimite cum ati zis email asta ma costa ceva la abonamentul la net sau altceva?

| RealSory1997 a răspuns:

Nu costa nimic