| SADAS a întrebat:

Ce s-ar fi intamplat daca nu ar fi existat Spania?

Răspuns Câştigător
| Thunder a răspuns:

Daca nu ar fi existat Romania, nu ati mai fi spus toate balivernele astea. Cica nu s-ar mai fi descoperit America laughing. Slava Spaniei ca s-a descoperit America, sunt convins ca nu s-ar fi descoperit nici in zilele noastre daca nu era Spania chatterbox. Apropo, atat Columb, cat si Amerigo Vespucci nu erau de origine spaniola. Poate romanii ar fi ales Uzbekistan in loc de Spania, ce ziceti?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Din fericire nu s-ar fi descoperit America.Si nu ar mai fi plecat romanii la cules de visuri europene

April
| April a răspuns:

Europa s-ar fi sfarsit la Pirinei.

| clauss a răspuns:

Se numarau mai putini traficanti de carne vie, erau mai putine vile in Romania, castiga campionatul mondial olanda si nu se mai descoperea visul american

| Doddel a răspuns:

Romanii n-ar mai fi mers la cules de telefoane etc

| AshuraElric a răspuns:

Nu ar mai fi castigat Cupa Mondiala la fotbalrolling on the floorDar imagineaza-ti ca fara Romania lumea asta ar fi fost un loc mai bunlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romanii ar fi fost mai tristi. Nu ar mai fi avut unde sa plece sa culeaga capsuni. Deplorabil.