| Patricia_8331 a întrebat:

Ce sa fac ca colegele mele de clasa sa nu mai fie invidioase pe mine? Nu le-am facut absolut nimic dar sunt foarte rautacioase...ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci, nu incerca sa schimbi un om ca nu prea ai cum
si ar trebui sa fi feriicta ca sunt invidioase pe tine, inainte asa eram si eu ma suparam ca se poarta unele urat cu mine si ca sunt invidioase, acum am incercat sa vad partea bunawinking, intotdeauna esti invidios pe cineva mai bun decat tine, deci cauta alte prietene, din alte clase, si la astea de la tine da-le pacewinking

| PinkTerror a răspuns:

Poate ca nu sunt invidioase ci doar rautacioase daca vrei sa te lase in pace ignora-le... daca vrei sa te placa, alege una din grup cea care e mai putin rea in general si impireteneste-te cu ea in parcicular apoi o sa te bage ea incet incet in grup...big grinhappy