| DeEa_5512 a întrebat:

Ce sa fac daca ma plictisesc la calculator? vreau raspunsuri cat mai rapide...plz help! dau fundita:*

4 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Inchide-l si du-te la televizor

| LifTwist a răspuns:

Asculta muzica,deseneaza,incearca sa iti faci coafuri noi,prepara ceva dulce,iesi in oras cu fetele, plimbate in parc, distreaza-te.winking

| HurremSultan a răspuns:

Un om inteligent nu se plictiseste! Gaseste intotdeauna ceva de facut!

| HurremSultan a răspuns:

E obicei nu ma plictisesc Intotdeauna am ceva de facut sau daca nu am, imi fac. Imi place sa ma plimb (si sa ascult muzica cand ma plimb daca nu sunt insotita), sa ma dau cu rolele, sa joc basket, sa stau de povesti cu diverse persoane, sa citesc si sa mai corespondez cu cate o persoana aflata departe si probabil multe altele care nu-mi vin momentan in minte.