| rafyx27 a întrebat:

Ce sa faci cand esti plictisit, plictisit si plictisit...si stai in casa?

Răspuns Câştigător
| dandelion a răspuns:

Fă niste brățări pentru prietenii tăi. Te asigur că vor fi plăcut surprinsi. Sînt pur si simplu foarte si foarte drăguțe. Uite pe care am făcut-o eu:
http://www.youtube.com/watch?v=E9GdATWGpJ4

Citeste o carte interesantă precum "Mayitreyi" de Mircea Eliade sau "Nunta-n cer" de acelasi autor. Asta dacă esti o fire romantică.
Fă curat!
Pregăteste un fel de mîncare cu care apoi te vei împărți cu altcineva!

4 răspunsuri:
| ema69 a răspuns:

Sa intri pe TPU, sa vezi cine si ce intreaba si poate reusesti sa ajuti in vreun fel pe careva...

| emonika98 a răspuns:

Ma gândesc, dau frâu liber imaginației, caut rezolvări problemelor pe care le am...sau pur și simplu stau și uit de tot și toate.

| ElShaarawy a răspuns:

Poti juca cu fratii sau surorile... daca nu pe PC ceva... uite-te la un film

| VanessaM a răspuns:

1.Te uiti la o gramada de filme pana nu mai ai chef
2.Dormihee hee