| User a întrebat:

Ce se intampla cu TPU?straight face La mine abia merge sa ma loghez... adica, ma logheaza da' dupa ce dau un click imi iesestraight face, abia dupa 20 de incercari raman logatstraight face. problema asta e de o saptamanaoh go on. deja e enervant...

Nu cred ca trebuie sa avem toti de suferit pentru faptul ca Brigaela nu e atenta cand isi introduce datele (pentru ca de-atunci ati inceput sa faceti modificari pe site si de-atunci au aparut problemele astea cu logarea). Propun sa se revina la vechea forma a site-ului. Cine e de acord?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la mine se intimpla. Dar Brigaela nu are nici o vina. Nu e vorba ca nu si-a introdus datele corect. A fost vorba de cu totul altceva si ea s-a trezit doar o victima intimplatoare. Putea fi vorba de orice alt user. Oricum, sper sa se rezolve problemele aparute si pe mine ma dispera. Dar spun mai rar pentru ca de un an de cind sint pe site, am constatat ca si aici e ca in realitate. Toti se string, fac demonstratii si greve iar statul nu mai poate, nici macar nu-i ia in seama. La fel si cu TPU, poti sa te dai cu fundu de pamint ca tot nu se schimba nimic, ii doare pe toti in cot laughing Sigur, trebuie sa recunoastem totusi ca s-a facut o treaba desteapta in privinta mesajelor (pe care o semnalasem cu multa vreme in urma), se pot marca mesajele pe care vrei sa le stergi si stergi apoi mai multe simultan. Asa nu mai pierzi vremea sa stergi unul cite unul si sa stai pina incarca pagina dupa fiecare operatiune. Si s-a creat posibilitatea de a mari casuta de editare. Eh, hai ca pentru astea doua chestii ii iert si le trec cu vederea celelalte neajunsuribatting eyelashes

25 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Un mail la Raluca.Si eu am avut aceeasi problema, am semnalat-o si s-a rezolvatwinking

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Paul27, eu am fost atenta cand am introdus datele. Eroarea a fost tocmai din cauza ca siteul nu avea destule masuri de siguranta la logare. Yahoo.mail cat te tine logat? Trebuie gasit un echilibru intre usurinta de logare si siguranta. Sincer, problema raportata de tine o patesc si eu dar numai intre ora 00. 00 si 01. 00. Dupa aceea, ma tine logata cel putin pana inchid siteul.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Andrei, iar? Sa va dau web ca Mailei sau ce sa fac?

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Am incercat sa-mi schimb poza de la profil. Daca a mers, e greu de crezut ca altcineva ar avea acces la poze din calculatorul meu.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa nu exageram. Ala nu era un hacker, era un mic frustrat care a gasit un punct slab al variantei pentru mobil a TPU.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ciprian, nu fi rautacios ca e rusinos si rade lumea de tine. Nu crapa nimeni pe TPU fara mine, departe de mine gandul. Stiu prea bien ca cimitirele sunt pline de oameni indispensabili. Anuntul l-am facut fiindca data trecuta cand am lipsit cateva zile primisem zeci de mesaje in care eram rugata sa ma intorc, sa nu parasesc TPU, sa raspund totusi macar la aceasta intrebare, sau la aceea. Nu m-am gandit niciodata sa parasesc TPU si mi-a parut rau ca am dat aceasta impresie, asa ca a doua oara am anuntat ca plec pentru o scurta perioada.
Nu stiu de ce tii tu neaparat sa-mi organizezi timpul liber, dar cred ca e inutil. Ma descurc perfect si singura. Nu te lasa ros de invidie, iti consuma inutil resursele. Mai bine demonstreaza ca poti fi mai bun decat mine, ca poti sa-i ajuti pe oamenii astia care au nevoie de ajutor si il cer pe TPU. Atunci iti promit ca voi fi printre cei care te vor admira si te vor sustine.

| Malvina24 a răspuns:

Doamne ce atata cearta fratilor! mai terminati odata cu jignirile astea! E adevarat nici mie nu-mi rea place sa scriu de multe ori e-mail-ul si parola(ca nu raman logata) dar ma conformez! ati ajuns prea departe cu jignirile nu e vina Brigaelei! De ce sunteti rai?

| User explică:

@all nu ma intelegeti gresit, nu am zis ca Brigaela ar fi de vina. Am zis ca nu e corect sa suferim toti pentru o chestie relativ minora...
@Ciprian Ionut - nu ma deranjeaza ca trebuie sa introduc datele in fiecare zi, ci faptul' ca ma logheaza dupa 20 de incercari...

| User explică:

@deagle. nu te-am obligat sa raspunzi la intrebare, nu te-am jignit, asa ca, controleaza-ti pornirile de mahala. Pentru chestia asta o sa te raportez... Nu avem nevoie de mahalagii pe TPUoh go on

PS. Sunt idiot sau bou? Hotaraste-telaughing

| juniper a răspuns:

Si mie mi se intampla cateodata, dar in urmatoarea zi revine la normal si imi apar si raspunsurile pe care le-am dat, probabil este o eroare la server.

| costyn162 a răspuns:

Eu nu am prbleme.Cred ca este din cauza netului tau. TPU merge foarte bine, chiar surprinzator de bine.

| adi4ever a răspuns:

Asa e si la mine dupa 20 de incercari ma logheaza si dupa aia ma delogheazastraight face

| waXonwaXoff a răspuns:

Nu sunt de acord, se mai bine sa nu afiseze parola, si inca ceva, nu e din vina lu Brigaela (raspuns editat)

| madycoco a răspuns:

Si mie mi se mai intampla sa ma loghez greu straight face.

| Ciprian Ionut a răspuns:

Brigaela nu a gresit cu nimic aici. Nu este de vina ei ca a fost o "scapare" undeva in scriptul de pe care ruleaza TPU, si nu cred ca ai vrea sa fii in pielea ei, adica sa te trezesti ca altcineva scrie din contul tau. Sau poate iti este lene sa iti scrii email-ul si parola de fiecare data cand intri pe site? confused Acum merge foarte bine site-ul, intr-adevar a facut problema asta acum cateva zile, dar trebuie sa fiti intelegatori, totul este facut de oameni ca si noi... errare humanum estwinking

| ☼loli☼ a răspuns:

Eu propun sa schimbam butonul "tine'ma logat toata ziua" in "tine'ma logat pentru doua saptamani", asa e si la yahoo mail.
Si eu am avut parte de multe delogari, e cam enervanta treaba asta.

| LaMLaMlaMa a răspuns:

Ai probleme pe calculator.ai macar antivirus?

| Aero_2277 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat.Si inca o chestie: De cand Brigaela asta a devenit user-ul anului a inceput sa isi dea importanta.Crede ca toti o cauta pe ea ca sa isi rezolve problemele, dar singuru lucru la care "exceleaza" este medicina( e doctor). Parerea mea e ca TPU nu e pentru ea.In loc sa stea sa consulte sau sa isi petreaca putinul timp liber care il au medicii sta pe TPU sa dea sfaturi unor tembeli care nu au curaj sau nu vor sa mearga la doctor.Si cum spune TPU nu va puneti baza in raspunsurile astea mergeti la medic. Tin sa mentioneza ca sunt student la medicina (uman). Asa este.Nu am nimic personal cu ea, dar aseara uitandu-ma pe profilul ei am vazut un anunt ca nu parea a fi intrebare cum ca ea pleaca din tara cateva zile si ca nu are acces la net si ce i care vor rasp sa lase mesaj pe privat.Mare lucru. ce sa zic crapa TPU-ul fara ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi merge greu site-ul, dar imi placea mai mult cand nu trebuia sa introduc mereu datele. Mi-ar fi placut sa fi fost si eu hackrita, asa as fi devenit cea mai cunoscuta de pe sitebatting eyelashes. Oricum, problema s-ar fi rezolvat, dar popularitatea mea ar ramane constantahee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brigaela, tu esti? Dovedeste ca esti tu sa fim sigurihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paul27 nu mai fii supărici. lasă că se rezolvă toate. fii şi tu îngăduitor. da? :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brigaela, n-ai cum sa ne dai web, n-are site-ul prevauta si optiunea asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brigaela, un hacker are acces la orice din calculatorul oricui. Utilizatorii obisnuiti sint cei mai vulnerabili, nu au calculatoarele protejate decit de un banal firewall. Pina si serverele din Romania sint extrem de vulnerabile tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici ai dreptate, dar vorbeam la modul general happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care forma veche? Ce s-a schimbat?:O:O:O La mine merge din prima big grin Poate au ceva cu tine smug