| Vladu123 a întrebat:

Ce se poate intampla daca iti vezi intr-o poza cordonul ombilical? E adevarat ca vei avea ghinion pe viata sau trebuie vazut in realitate. E cumva o superstitie?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se intampla absolut nimic, nu crede toate prostiile pe care le auzi.

| anonimg a răspuns:

Ce spui tu este supertitie. Și cine a inventat-o a fost un om nebun. Și cei care cred în supertiții nu sunt nici ei mai sănătoși.
Deci nu te lua după nebuni că o să ajungi ca ei.

| Bizon95 a răspuns:

Daca respiri o sa ai ghinion toata viata
daca spui orice, o sa ajungi la inchisoare
daca te uiti la televizor... NUUUUU MAI SCAPI

de unde inventati mama IMBECILITATILE ASTEA DE SUPERSTITII?!?