| anonim_4396 a întrebat:

Ce site-uri de socializare stiti?

190 răspunsuri:
| adrya a răspuns:

Vrei sa fii liber in graficul de munca, dar sa ai un salariu stabil si bun? Vrei sa stai acasa si sa lucrezi si asta sa nu iti afecteze veniturile? Atunci ai nevoie de lucrul pe care eu ti-l ofer. Nici un fel de inselatorie, sponsorizare de inceput, sau taxa de start in afaceri...Pentru doar 3-4 ore de lucru pe zi poti castiga 75-100$ pe saptamana si mai mult daca lucrezi mai mult. Ce iti trebuie? Internet si calculator conectat la retea si un minim de cunostinte in accesari de site-uri on-line...restul, depinde doar de tine si de cat de multa staruinta iti dai. Lucrul e mai mult legat cu casuta de e-mail. Pentru informatii suplimentare, trimite-mi un e-mail cu subiectul "LUCRU" pe adresa de e-mail adrya24@gmail.com. Nu uitati sa scrieti la subiect cuvantul "LUCRU" sau "Vrei sa castigi un salariu minim in cateva zile? Tot ce trebuie sa faci este sa trimiti mail-uri petrecandu-ti 2 -3 ore pe zi in fata calculatorului. cu cat muncesti mai mult cu atat castigul va fi mai mare. 100-300$/ SAPTAMANA

| Db_Andrey_1999 a răspuns:

Facebook
Twitter
Ask.fm
VK
MySpace
Fickr
Potobucket
Picasa
Friendster

| Dyablo_Dragos_1991_EHuO a răspuns:

Wapcomuniy.ro

| Mark_Ovidiu_1988 a răspuns:

Salutare, poti incerca http://zey.ro

| raycata a răspuns:

Www.metropolitancafe.ro tare facebook pentru Romania :)

| idraimond a răspuns:

Metropolitancafe.ro

| GrasuLupte a răspuns:

Florin Salam sufera de o boala grva pentru mai multe imformati http://www.youtube.com/user/MariBaboi si Gasiti tot ce va intereseaza :D Bafta

| Cornel387 a răspuns:

Doresc sa mai actualizez lista, cei care doresc pot intrat https://belloo.go.ro/

| tisport a răspuns:

Cica.ro si preferate.net

| glavan_8954 a răspuns:

Acum a aparut un nou site de socializare care promite multe, il puteti accesa pe adresa" www.Clanway.com,este romanesc si cu viitor!

| glavan_8954 a răspuns:

Pe www.clanway.com exista si chat, si pe viitor si videochat!

| Bogdan_8934 a răspuns:

Hai ca ma bag sa dau si eu un raspuns, vad ca spuneti numai porcarii, de facebook si alte vrajeli similare suntem satui uite un chat unde intri direct in vorba e 100% original http://chat.apropo.ro/cgi-bin/cgiirc/irc.cgi
id-ul meu: undernet_box

| PRINTESAdeDIAMANT a răspuns:

Webkinz, cloptel, jocuri cu cai.ro,pandanda,trilulilu,hi5,facebook,twiter...sunt milione dar nu-mi ajunge spatiul.sad

| dexter1211 a răspuns:

Www.smilepic.net este un site gen facebook foarte misto!

| tele22 a răspuns:

Www.fashion-id.ro un site de socializare foarte bun

| Daya_Marya_1997 a răspuns:

Nu prea multe

| delia69 a răspuns:

Sentimente.ro

| vlad_7093 a răspuns:

Hi5, facebook, neogen, netlog, sentimente.ro,elmaz,clopotel.ro,etc.

| demehas a răspuns:

Un site nou este http://www.junglee.tk

| George_Eduard_Paraschiv_1991 a răspuns:

Www.netlife.tk e romanesc si e chiar marfa

| Farago_Corina_Rodica_1971 a răspuns:

Www.sitetalk.com/viata_prospera
Este un site de socializare unde poti cunoaste alte persoane, poti castiga si bani sau poti dezvolta o afacere. Tot ce trebuie sa faci este sa te inregistrezi gratuit!

| Banto_Ernest_1985 a răspuns:

Eu stiu unul mai mic dar foarte dragut, mai mult pentru telefon mobil dar poti intra si de pe pc cu opera.eu unul am intrat si nu mai pot iesi, haha. http://ern3st.yn.lt

| Antex_Norby_1996 a răspuns:

Uite am si eu o problema am fost cu o fata de 20 de ani ne cunosteam de pe net eu am 17 ani am pus mult suflet la ea e era din zona buzaului eu din zona brasovului ea ma inselasa de 3 ori eu nu am inselat-o nici o data inca mai tin la ea ea acum este cu un coleg de clasa de la facultatea ei as-i vrea un sfat sa mai tin la ea sau nu am pus mult suflet la fata asta sincer am avut si probleme din cauza ei chiar daca nu am apucat sa ne vedem pentru ca ba intervene la mine ceva ba la ia si nu stiu ce sa fac sa ma impac cu ea sa sa o las in pace sa isi traiasa viata cu tipul respectiv