| Pisiii :x a întrebat:

Ce statusuri stiti voi? [ triste, vesele, comice etc ] Sau "replici", propozitii amuzante?

33 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Stiu ca sunt prost. dar cand ma uit in jur imi revin.

| Zâmbărici a răspuns:

Dragul meu chiftea prajită,
Tinichea hodorogită,
Te iubesc si te ador
Ca pe-un pui de curcă chior...

1) Citeste acest status de despartire pentru ca ai fost prima mea iubire si am vrut sa te fac fericit, iti doresc sa ai parte de toata suferinta mea si sa o traiesti inzecit …

2) Se prelinge o lacrima din ochi … si nu inteleg ce e cu mine … stiu doar ca mi-e tare dor de tine …

3) Nu-mi doream sa simt iubirea…acum o am in gand…in final ramane amintirea…risipita-n vant sad

4) Urechea unui ac este destul de mare pentru doi prieteni; lumea e prea mica pentru doi dusmani …

5) Mai bine ros de lanturi … decat de remuscari …

6) Iubire pierduta… dragoste nemaivazuta… putere deplina… si un sentiment deplin de…… singuratate…

7) Nu imi dau seama prea bine daca sentimentul pe care il incerc gandindu-ma la tine este regret pentru tot ceea ce am pierdut sau nostalgie pentru timpul… pentru etapa din viata care a trecut…

8) In ziua care te-ai nascut era urat tare afara si ploua, dar plangea cerul ca a pierdut un inger sad

9) Cel mai rau… ma doare faptul ca ma doare… sad

10) Nu pentru acum, nici pentru candva… ci pentru atunci… cand ma vei uita

___[]~[:*]~ CeI care ma critica si Ma invidiaza ~[phbbbbt]~___Vor doar sa ma scHimBe___PenTru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata [!]~[:*]~[]___

F*ck is good, f*ck is funny, All the people f*ck for money, if u think f*ck is funny, F*ck yourself and take the money!

Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp!
Femeia: - Vrei sa plec?
Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta.
Femeia: - Ma iubesti?
Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: - M-ai inselat vreodata?
Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: - O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: - O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: - Ai innebunit?
Femeia: - Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: - Da!
Femeia: - Iubitule!

... si acum, citeste de jos in sus scuze de mass dar e prea tare sa nu-l citesti merita citit

imi e dor de tine... de caldura ta in zilele cand ma culcam cu tine draga mea pijama

... Exista doua cuvinte care iti deschid multe usi? TRAGE si IMPINGE!

Plina de mine...satula de voi!

Complimentele tale nu ma ridica criticile nu ma coboara sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altii sa fiu.nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot sunt ceea ce sunt iar daca nu-ti convine nu ma plang.

| MihaLoveYou a răspuns:

Http://www.statusuri.ro/ ai in stanga la statusuri: triste, noi etc.

| drumurile a răspuns:

1 colo sus in cimitir stau mormintele in sir, daca faci misto de mine fac un loc si pentru tine

2 poti fuma langa mine daca nu te deranjeaza ca voi vomita pe tine

3 ma trezesc zilnic la 6 ma culc la 22 nu fumez nu beau cafea nu te insel asta pana ies din inchisoare

la ora asta altele nu-mi vin in minte big grin stiam cu miile

| dororai a răspuns:

No brain no pain.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt la gaini... daca nu ma gasiti cautati-ma la oua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragul meu iubit
Negru si pitic
Iti trimit din departare
Un cosciug si-o lumanare
Si ca semn ca te iubesc
Drept in cap ti le trantesc
Si ca semn ca te ador
Iau un par si te omor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă plimb cu sania pe deal şi mănânc cireşe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ljiobghvgtuv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand amintirile-n trecut, incearca sa ma cheme...pe drumul lung si cunoscut mai trec din vreme-n vreme...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foaie verde solzi de peste uite prostu cum citeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Striu fa oae

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te-ai nascut plangeai, iar toti cei din jur radeau… traieste-ti viata in asa fel incat atunci cand o sa vina clipa tu sa razi iar cei ce vor sta in jurul tau sa planga…

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1)vreaU Sa'Tsi vad zambetUl::::Stergeti laCrima ia'ma de maNa:::ai planS deStul
2)Mi'aS dorii sa fim Singuri in telecabina:SuSpendatSi, inghetatSi Si fara lumina::AnuntatSi ca in 12 0re va p0rnii curentul::nev0itSi sa ne'ncalzim si Sa traim m0mentul:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti dau dau dau dragostea din mine dau dau dau numai pentru tine dau dau dau si viata mia sufletu si inimawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti dau dau dau dragostea din mine dau dau dau numai pentru tine dau dau dau si viata mia sufletu si inimawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. poti plinge de fericire si poati ride cind inima ti plinge...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc te doresc du-te dreaku ca glumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destul de matur sa stiu ce vreau dar destul de copil sa mafac ca nu stiu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea nu are nici vîrstă nici limite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc si te-ador, dupa tine doar mor... o iubire ne-ncetata, ca tu nu sti ce-a fost iubirea adevarata!sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce frumoasa esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cuvinte nespuse
rătăcite priviri
şi tăceri...

Pierdute iubiri
vorbe fără rost,
în acorduri
de tăceri...

copilul,
un scâncet
şi zâmbetul lui
şi tăceri... EU am facut primul pas fale tu pe celelente 99

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am scris pe nisip te iubesc a venit vantul si a sters, am scris pe cer te iubesc a venit ploaia si a sters, am scris in inima mea te iubes, oare de acolo s-a sters?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am treaba.nu mai dau autografe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi fiind o zi frumoasa, am trs scaunul la masa, si gandinduma la tine s-a rupt scaunul cu mine^_^

du-te tare, vino lent, pentru mine n-ai talent...

poti sa ma urasti nu te condamn... dar cand suntem fata-n fata imi esti fan

invata si din greselile altora, nu vei apuca tu sa le faci pe toate

nu-ti visa viata, traiesteti visele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| jacobtim44 a răspuns:

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
Exista doua cuvin...
VEZI MAI MULTE PE http://pedanny.blogspot.ro/