| RealLife a întrebat:

Ce sunt masonii? ei ce vor sa faca? ce reprezinta aceea piramida cu un ochi deaspura? si va rog fara link-uri si copy/paste. spuneti-mi voi. pentru. cel mai bun raspuns dau funda. multumesc

Răspuns Câştigător
| RUMBURAK a răspuns:

Vor sa creeze un guvern mondial si sa-l inscauneze pe anticrist rege peste toate popoarele. e un semn al iluminatilor.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masoneria e o organizatie secreta, sau cel putin a fost secreta care conduce lumea prin metode oculte si vrea sa preia controlul total al fiinei umane.(micocip, macare injectata cu codex alimentarus, vacinul impotriva gripei porcine si alte vacinuri de obicei la gripele noi..., pasapoarte biometrice...etc)