| anonim_4396 a întrebat:

Ce te oboseste cel mai mult in relatia cu ceilalti?

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Insistenta, atunci cand nu au dreptate, prostia si, cel mai mult, minciuna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Idem neutrino.Insistenta,prostia si minciuna.Prefacatoria si perversitatea omului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Neincrederea.

| Zatharra a răspuns:

Cer sinceritate dar nu acceptă tot timpul adevărul.
Vocabularul le este sărac, iar cele mai multe teme de discuție sunt alte persoane.Asta cred că mă supără cel mai mult. Știu, n-am parte de un anturaj select.

| angus35 a răspuns:

Cel mai mult ma obosesc discutiile inutile.

| CartoonN a răspuns:

Explicatiile,raportul si presiunea pe care ceilalti o pun pe mine.

| ShadowOnMyRainbow a răspuns:

Cand cineva se supara daca il minti si iti zice sa ii spui adevarul dar cand ii spui adevarul se supara si mai rau.Si faptul ca eu nu am voie sa fiu rea, sa ii spun aia, sa ii fac aia lui X dar el are voie sa mi le faca.