| AvalohAlyn a întrebat:

Ce telefon aveti(daca doriti sa spuneti)? Sunteti multumit de el?

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Samsung Corby. E perfecthee hee

| Bacemi a răspuns:

Am un Samsung SGH - E250. Sunt foarte multumit de el.

| Vizitiul a răspuns:

Samsung U600, ma declar multumithappy.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Am un panasonic VS6. E vechi, de curând i-am schimbat bateria. Nu l-aş schimba. Face poze ok, bateria ţine cât ţine, are bluetooth. În principiu e ok telefonul. În momentul de faţă sunt prea multe telefoane. Nu aş vrea să caut altul. Aş avea prea multe opţiuni şi probabil un telefon pe gustul meu ar fi foarte scump. Sunt mulţumită de el atâta timp cât îşi face treaba şi deocamdată şi-o face.

| Cryssy a răspuns:

Samsung E250. Da...sunt cat de cat multumita...

leonardk
| leonardk a răspuns:

Nokia 7310, 6300 si N73. Mai incantat sunt de 7310.

| daniDeeDee a răspuns:

Nokia 7210 Supernova, e foarte bun...rezistent la socuri. laughing

| alecs871 a răspuns:

Nokia 6300, cel mai bun telefon la timpul lui. Eu l-am luat acum 2 ani se ceva de la orange si am dat 300 de lei. Acum, dupa 2 ani mi-am mai prelugit abonamentul cu 2 ani la orange si am primit gratis telefonul Samsung E2120 (ori e telefonul asta defect ori asa e fabricat, sa mearga si radioul fara casti smug ) asta e si el bun dar l-am luat mai mult pe post de mp3 big grin

| Merilynne a răspuns:

Am w350i la inceput eram multumit dar peste 7 luni incepe sa cada clapa(adica se rupe)si daca scoti cardul de memorie dupa aia face figuri ca nu mai spune ca l-ai bagat

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Am un Nokia N82 din februarie 2008 si sunt foarte multumit de el, non stop ascult muzica de la el. Rup si cu jocurile am vreo 60 instalate, copiere la examene, internet cat se poate wireless, poze am facut vreo 2000 si al dracu inca merge nu face nici o figura. Sa nu iti spun ca eu dimineata sun toata agenda ca sa beau cafeaua... 1 cent pe minut ne permitem chiar daca e criza in Orange Corporation. Recomand acest telefon

| natalya a răspuns:

Am un samsung d900i de un an si jumatate.sunt multumita de el mai ales ca mi-a cazut de multe ori pe ciment, mi-a cazut in nisip cand era sina ridicata si mi-a cazut si intr-o balta de a zburat si bateria.si telefonul plutea.am crezut ca nu o sa mai mearga. dar dupa cateva ore si-a revenithappy mai este bun si nokia n72.foarte bun.

| blondul a răspuns:

Am un Nokia 6300 si sunt foarte multumit de el! Il am de un an si deocamdata nu am avut nici un fel de problema cu el, si bateria este foarte buna!