Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce-ti doresti cel mai mult sa faci in aceasta vara?

145 răspunsuri:
| cherry127 a răspuns:

Sa am parte de odihna

| TheHauntedDoll a răspuns:

1. Baga-te la o bataie cu apa alaturi de prieteni.

2.Traieste o iubire de o vara.

3. Pleaca din club, petrecere, plimbare direct la mare.

4. Ia- ti cu tine o patura si admira stelele pana cand adormi.

5. Porneste într-un road trip prin tara. Nimic nu e mai frumos decât sa vezi peisaje românesti pe timp de vara cu toate culorile vii specifice anotimpului.

6. Fa- ti înghetata de casa.

7. Mergi la un rooftop party si admira privelistea orasului pe timp de noapte.

8. Urca- te intr- un taxi cu un prieten, alegeti o masina si strigati: „Tine- te dupa masina aia! ".

9. Urca -te intr-un lift cu mai multi oameni si spune„ Diiiiing" la fiecare etaj.

10. Petrece toata noaptea si incearca sa stai treaz si a doua zi.

11. Iesi in oras, prefa- te ca esti din alta tara si baga- te în seama cu tot felul de oameni. O schimbare a identitatii poate fi chiar fun!

12. Bucura- te de un film la un cinematograf in aer liber.

13. Încearca sa prinzi cea mai misto poza cu un fulger inainte sa înceapa o furtuna.

14. Plimba- te o zi întreaga prin oras fara masina sau transport public.

15. Da- te cu barca la mare.

16. Filmeaza cele mai tari momente, monteaza- le si posteaza filmuletul la sfarsitul verii.

17. Cand incepe sa ploua, cheama- ti prietenii si faceti o petrecere afara.

18. Saruta necunoscuti pe strada, apoi fugi.

19. Intr- o zi spuneti tuturor, dar absolut tuturor cuplurilor pe care le vedeti ca se vor desparti.

20. Ultimul e cel mai important. DISTRATI- VA!

| OnlYy a răspuns:

Eu vara asta vreau sa ma duc la mare si ma ma distrez cat tine vara big grin

| raul003 a răspuns:

Sa fac cat mai mult sport

| TuSiEuNeVomBeepMereu a răspuns:

Sa beep.

| CristinaCriss18 a răspuns:

Vara asta vreau sa ma relaxez, sa ies cu prietenii, cu fostii colegi. Ca dupa vine liceul si nu mai am timp de nimic!

| fcsbandrei8 a răspuns:

Sa ma "combin"

| Pufytza a răspuns:

As vrea mai intai sa fac niste dulceturi alaturi de mama mea, sa il ajut pe tata la gradinarit, sa fac niste prajituri delicioase pentru familie si sa plec la matusa mea timp de o luna

| AnnyECTM a răspuns:

Sa il intalnesc pe Codrin Bradea laughing)

| Alexe_Ana_Maria_1994 a răspuns:

Sa merg la un festival la care nu am voie sad

| alerotaru10 a răspuns:

Sa merg la plaja.

| Ana-Maria_Denisa_1997 a răspuns:

Sa,merg in Elvetia!

| kiki1100 a răspuns:

Sa ma distrez cat de mult poootlaughing

| Lunabella a răspuns:

Sa merg in Grecia sau in Turcia :3

| Bogdyy15 a răspuns:

Sa merg la mare

| AndradaPopescu24 a răspuns:

Sa ma duc la strand in fiecare zi

| Skumpika2016 a răspuns:

Sa am o dragoste de o vara la mare

| Mayyaaa24 a răspuns:

Sa merg la mareee...happy

| Ticusor a răspuns:

Sa ma simt bine cu pritenii mei si eventual sa incep o relatie

| marutzu04 a răspuns:

Sa ajung acasa...happy

| MaryȘica a răspuns:

Ăm... Să mă pot pișa pe florile vecinei. laughing

| Ana_Georgiana_2000 a răspuns:

Sa iau examenul si sa intru la liceul pe care il vreau si sa mananc inghetata :v