| 4b a întrebat:

Ce-ti lipseste in viata?

Răspuns Câştigător
| Inferno a răspuns:

Viata.

41 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Părinții pe care nu îi mai am!
Golul lăsat de plecarea lor în lumea veșnică este enormă, fără margini.
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Un camion amarat cu care imi scot salariul in fiecare luna si care ma face sa ma simt realizat in viata.

Apache
| Apache a răspuns:

Am cate putin din toate, sunt multumit.

| Bacemi a răspuns:

Echilibrul.

| pwp a răspuns:

Intelepciune,prieteni,dragoste,noroc si succes.Cam multe lipsuri happy
Tie ce-ti lipseste?

| Hombre a răspuns:

Tu imi mai lipseai.winking

| 4b explică (pentru Hombre):

Ai ramas la fel de amuzant

| 4b explică:

Probleme?

| alexaalexandraa a răspuns:

Iubirea. Si o persoana care nu ar trebui sa imi lipseasca. straight face

| spy2o a răspuns:

Deocamdata banii(ca sa le am si pe restul, chiar si femeile) si iubire, dar daca ai bani si sanatate cam nu prea mai ai nevoie de nimic, restul vin de la sine!

| Musique a răspuns:

Cu ambiția faci multe.Mie îmi cam lipsește, dar dacă îmi doresc ceva cu adevărat, îl am.
Baftă!

| venusdoom a răspuns:

"Talentul" de a avea 2 fețe. Se pare ca cine nu se incadreaza in acest criteriu nu poate sa supravietuiasca sau sa aiba macar o viata linistita in aceasta lume.

| bloodyhell a răspuns:

Nimic

| RAY a răspuns:

Banii,iubirea, inteligenta, un fizic mai atragator, viata vesnica

in fine astea sunt fantezi pana devin o parte din realitate

| Dariusuu a răspuns:

Zambetul.

| dragos9234 a răspuns:

1 miliard de euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momentan, banii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

$$$$$$

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cheful,agitatia aia. zbenguiala specifica nebunilor laughing nu mi-ar strica., norocul si cam atat.

| blueheart a răspuns:

Dragostea adevarata.Cea in care ma pot darui fara regrete, cea in care pot fi eu cu adevarat, fara teama de a fi ranita.

| 220V a răspuns:

Fericire tongue

| NemNUZ a răspuns:

Toata lumea o sa spuna, dragostea, mda pai atunci bai fratilor nu va mai milogiti ca muriti de foame cu vreo 100 de copii, eu unul vreau succes, in rest am de toate.

| XBrunetteX a răspuns:

Cred ca am tot ce-mi trebuie...

| JulyStorm a răspuns:

Fericirea. Da vine ea... nu poate fugi mereu de mine.

| FuckSchool a răspuns:

Hmm din pacate cam multe lucruri imi lipsesc happy.

| Flynn2001 a răspuns:

Tata, care a divortat.

| notsurewhoiam a răspuns:

Momentan dragostea