| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Ce tip de bărbați/femei vă atrag?

58 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Matur,responsabil,
inteligent,hotărât,care ştie ce vrea.Cu încredere în el. Abia apoi vine aspectul. Ochii sunt primul lucru pe care îl văd.

| whatevernvm a răspuns:

Cu doua picioare și doua mâini

| Bondarel99 a răspuns:

Barbatii maturi si inteligenti. Dar din pacate toti sunt deja luati laughing

| relian a răspuns (pentru Bondarel99):

Barbati maturi? Sa nu spui ca esti pedofila laughing iar ca toti is luati asta e placa veche laughing Ce spui ca toti is luati ai uitat sa mai daugi ceva Barbati maturi, inteligenti si frumosi laughing astia da sunt luati asa cum spui.

| Bondarel99 a răspuns (pentru relian):

Pai si eu ce am spus? Mai citeste o data.
Si iti recomand sa citesti si ce inseamna pedofil.

| relian a răspuns (pentru Bondarel99):

Ai spus tu te uiti dupa barbati maturi.Un barbat devine matur la varsta de 18 ani laughing deci este ceva normal ca oricine sa caute barbati sau femei peste varsta asta, de aia am spus de pedofil, pentru ca daca tu esti matura si umbli cu masculi sub 18 ani, in sf deci eu am citit f bine ce ai scris.

Daca ai facut referire la barbati mai in varsta asta e alta poveste, dar din exprimarea ta se poate intelege multe, zic eu laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Cei inteligenti!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Femeile naturale, care stiu multe, dar sunt atrase de stilul de viata "de casa".

| Frank51 a răspuns:

In principiu o persoana inteligenta, carismatica, amuzanta si cu simtul umorului, apoi urmeaza loiala, fidela, de incredere si in cele din urma aspectul fizic, sa fie decenta.

| OldSoul a răspuns:

Barbatii aia de-si cauta masina
Iar despre femei
Imi plac femeile singure, cuminti, si enigmatice.

| Hammurabi a răspuns:

În iunie și iulie, brunetele cu țâțe mari.

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

Hai ca mai am o luna si am scapat laughing)

| SG1995 a răspuns:

Greu de zis, să fie blondă sau roșcată, să nu fie grasă dar să aibă forme voluptoase, să fie, frumoasă la față, a și fie nițel mai în vârstă ca mine cu 5-10 ani.

| Plato a răspuns:

Feminine.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Iubirea nu se face pe categorii asa cum spui tu in intrebare, iubirea e ceva divin Dumnezeiesc si degeaba vine daca sentimentul nu e la amandoi. Cine te iubeste te iubeste pentru ceea ce esti tu pentru felul tau de a fi si te va accepta cu toate calitatiile si defectele tale si cand un om iubeste cu adevarat pe cineva va trece cu vederea multe aspecte, acum depinde si ce fel de om e, bafta.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Barbatul si femeia impreuna sunt ca simboul chinez Yin Yang https://pixabay.com/ro/vectors/yin-yang-b%C4%83iat-emblema-gen-2730339/ doua jumatati ale unui intreg si in Biblie spune ca cei doi formeaza un intreg si numai impreuna se va simti sentimentul de iubire aceea iubire ce rezulta din cei doi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Te referi la demonu ala format din 2 sexe?
Intregul e la nivel spiritual, pentru cei care ajuns s-o faca, nu in lumea fizica.
Placerea sexuala fiind un pacat. Pentru ca creeaza viata/omoara viata, de asta ne-am si nascut in pacat.

Biblia spune de femeie ca e naiva.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Biblia spune de femeie ca e naiva." pai chiar asa e numai naivele cad in mainiile la astia care sunt "pesti" intelegi tu.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Sincer sa fiu nu am pretentii la femei, singura rugaminte pe care o am e sa nu fie PROASTA atat vreau.

| deeeaqq a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Măcar ea să fie deșteaptă dacă tu nu =)

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru deeeaqq):

Vai ce sa iti povestesc, pai eu consider ca e mai bine sa plec fara sa ii fac vreun rau si sa o las singura decat sa procedez ca baiatu asta https://www.youtube.com/watch?v=uCBNvI9AECA pacat de ea ca sa haladit cu+rva mare pacat dar sti vorba aia Dumnezeu are grija de toti caci el este bun el e taticu nostru pricepi. Mereu baiatul bun e luat de prost pai no sa va luati smartdoi din astia care sa va omare s-au sa va trimita la produs.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru deeeaqq):

Nu uita ca el e tigrul si tu iepurele exact ca la puscarie si crede-ma ca nu o sa iti placa o data ce a inceput cu greu mai scapi din ghiarele lui Domnul sa fie cu tine.

| aXy99 a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

1. Nu vrei ca ea sa fie proasta, dar tu vezi in ce hal scrii? sad
2. A sunat foarte agresiv ce-ai scris aici, ca si cum te-ai fi certat cu cea care a intrebat.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru aXy99):

Ma da ce destept esti, ma jur.

| aXy99 a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Stiu, multumesc, ai un spirit de observatie desavarsit.

| StrongHeart a răspuns:

Ca aspect: Fara implanturi sau tone de machiaj,sa fie cat mai naturala,ingrijita,culoare inchisa a pielii, tanara, greutate medie, picioare lungi, sani medii(nici pepeni de 20 kg nici sa nu fie nimic acolo),bruneta,sa nu fie nici prea scunda nici prea inalta,ochi caprui.

Caracter: inteligenta,indrazneata,sa nu injure,sa aiba bun simt,sa glumeasca, sa fie serioasa cand trebuie, respect de sine, sa poata sa faca lucruri si singura sa nu fie total dependenta de mine, sa fie deschisa la minte si sa fie fidela.
Oare care e procentul femeilor care sa se potriveasca descrierii? Sunt curios laughing

| Panamax a răspuns:

Sa nu fie religioasa, ca te cicale cu citate din Biblie, cu mancare de post si sex in afaza zilelor de sarbatoare care sunt mai multe decat zilele normale.
Cred ca am spus tot.era sa uit sa aiba sanii mari.

| Endoryus a răspuns:

Alea care stiu ce inseamna sa fii femeie. Nu care sunt experte in a stii ce inseamna sa fii barbat dar ele sunt paralel cu feminitate si orice tine de asa ceva.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele sub 60kg

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sub 1,60cm si sub 45KG
Solista principala are 1, 55cm si 35 kg(21 ani). Cea mai scunda are 1, 50cm -19 ani
https://www.youtube.com/watch?v=KL7Opa5fdQk&list=RDKL7Opa5fdQk&index=1

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie-mi plac toate femeile care se mentin in limita bunului simt.
Slabute - pana la - fit chiar dotate putin. Nu conteazã. Mi se pare ca au sex-appeal.

Cine spune ca aspectul nu conteaza, minte.

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti pedofil?

| anonim_4396 a răspuns (pentru aXy99):

Lol, adica tie iti plac fetele de 100 de kg? si 2 metrii?

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru anonim_4396):

Știu că nu trebuie' să mă bag, dar îs bune și alea decât o femeie pe care o poți ridica cu o mână și o poți băga sub pat laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru aXy99):

Is mai scund. Asa ca normal ca nu mi-s pe plac fetele mai inalte ca mine. Iar la kg- imi plac cat mai slabute(nu exista limita cat de slabe) Dar cunosc si fete inalte gen 170cm slabute sub50 kg

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Astia care au pretentii la femei sunt superficiali si ei au impresia ca li se cuvine sa aiba alaturi o femeie model intelegi, ca le e frica ca una grasa o sa le manace frigiderul s-au ca ii omoara in pat exact ca in filmul Norbit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blondele cu ochi albastri sau verzi si sa nu fie grase.

| brokxy a răspuns:

happy barbatii care nu se indragostesc de kilogramele fetei, de picioarele lungi de fund si de sani, Ci cei care se indragostesc de sufletul si mintea ei? Oare mai exista? laughing

| aXy99 a răspuns (pentru brokxy):

Nu.

| aXy99 a răspuns (pentru aXy99):

Depinde cat de urati/grasi sunt.

| deeeaqq a răspuns (pentru brokxy):

N-avem

| Plato a răspuns (pentru brokxy):

Prezent.

| Plato a răspuns (pentru aXy99):

Zici?

| aXy99 a răspuns (pentru Plato):

Scriu.

| Plato a răspuns (pentru aXy99):

Bazandu-te pe?

| aXy99 a răspuns (pentru Plato):

Ironie.

| brokxy a răspuns (pentru Plato):

laughing))) #respect

| 1231242 a răspuns:

Fetele cu țîțele mari, super mega extra ultra mari, jur asta nu e o glumă să moară cocoșul meu.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Aspect fizic:ochi albastri/verzi,par lung sau mediu, poate sa aiba si barba si bine facut.
Caracter:inteligent, educat, cu simtul umorului, pozitiv. happy

| sopranaCadaverica a răspuns:

Cei inalti, zvelti, cu buzite groase si plete. big grin

| CdeMetal a răspuns:

Tate si fund, restul nu conteaza.

| gogu220 a răspuns:

- Până la 20 de ani să fie copilăroasă - tot ce-i dau să bage.n gură.
- Până la 30 de ani să die voluptoasă - să facă copii frumoşi.
- Până la 50 de ani să fie subţirică - să mă fălescu cu ea pe stradă.
- Până la 70 de ani să aibă memorie - să nu-mi repete poveştile.
- Peste 80 să ştie să facă colovă - să fiu sătul şi pe lumea cealaltă.

| Nyarlathotep a răspuns:

Blondele cu țâțe mari, roscatele cu țâțe mici. rolling on the floor

| nikklett a răspuns:

Imi plac baietii simpli, care nu incearca sa impresioneze si care se poarta politicos cu toata lumea. cei care stiu cand sa taca si cand sa asculte, cu un vocabular adecvat si inteligenta. sa fie glumeti, amuzanti, dar si seriosi cand trebuie.
ca aspect, imi plac cei blonzi cu ochi albastri-verzui si piele foarte alba si fina.
dar degeaba daca sentimentul nu este reciproc. iubirea cu forta nu exista.

| HorizonZero a răspuns:

Femeile simple si bune la suflet