| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce tipuri de oameni va plac?

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cu sufletul împăcat, împlinit, liniștit.
Oamenii ăștia sunt fericiți și te fac fericit.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Oamenii care au caracter si principii. Iar aici pe site imi plac oamenii care pun intrebari inteligente sau care cauta prin intrebarile lor ajutor real.

| OnuOnulică a răspuns:

Cei sinceri și care nu sunt nesimțiți.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cei care nu spun numai prostii.

| T0T a răspuns:

Oameni introvertiți, sensibili.

| RainmakerX a răspuns:

Imi plac oamenii introvertiti.

Imi place felul in care se ataseaza de putini oameni si felul in care se deschid in fata acestora dupa ce se obisnuiesc cu ei.

| deeeaqq a răspuns:

Sinceri şi amuzanţi.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Imi plac oamenii care sunt sinceri si care nu sunt nesimtiti si nesuferiti.

| ShaOfHatred a răspuns:

Oamenii care nu ma plictisesc, care am surprind.

| Staind a răspuns:

Aia care au o doaga lipsa.

| Aberdeen a răspuns:

Oamenii fericiți, inspirați.

| JetBlueJet a răspuns:

Mie imi plac toti oamenii. laughing
Pentru ca incerc sa le vad doar partile bune.
Dar in general imi petrec timpul cu cei care rad din minut in minut si fac tot felul de tampenii. Am o singura viata si nu as vrea sa mi-o petrec cu oameni dintr-aia prea seriosi care stiu doar sa invete si se gandesc doar la bani.