| abcdefghijklmnopqrstuvwxyzfataa a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa am sanse de castig miss boboc

4 răspunsuri:
| Lothar a răspuns:

Sa apari cat mai dezbracata probabil

| pilifalexandru a răspuns:

Primul lucru parerea este sa nu-ti doresti cu ardoare asta, du-te la bal sa te distrezi, lumea nu voteaza neaparat frumusetea ci mai degraba sex-appealul. Bafta.

| BPAndrei a răspuns:

Sa fii tu insuti probabil. sa ai incredere in tine, si sa ai noroc. normal, alegerile sunt facute in functie de eleganta, tact, incredere in sine. daca nu iesi miss boboc, inseamna doar ca nu ai castigat, nu ca ai pierdut. atata timp cat ai fost tu acolo pe scena, si nu o copie chinuita a cuiva care crezi ca ar castiga, esti cea mai tare.

| Ninz a răspuns:

Sa te imbraci foarte frumos, incat toate privirile sa atraga la tine!